E-R: 10 - 19 | L: 10 - 16 P: Suletud

Idakeskus :

Meist

Mööbli tegemine on üks iidsemaid käsitööliike. Inimkond püüdis muuta oma eksisteerimist juba oma eksistentsi varastel etappidel võimalikult mugavaks. Nii arenes meil välja kodutunne. Aja jooksul muutus mööbli tegemine kunstiks. Kaasajal on nõudmised mööblile muutunud, see peab olema mugav, praktiline, stiilne, kvaliteetne, usaldusväärne ning mõnus. Kõik need omadused on olemas toodetel, mida firma Unimööbel pakub.

Meie missiooniks on koostada ja müüa kvaliteetset, vastupidavat ja universaalset mööblit igale maitsele. Mõistagi - mõistliku ja mõõduka hinna eest. Alates pehmest mööblist ja köökidest kuni terviklahendusteni kogu majale - Unimööbel garanteerib kvaliteedi ja kõigi kliendi soovide täitmise. Mõistagi ei kiitle me maailma juhtivate mööblidisainerite eksklusiivsete lahendustega, kuid tõeline ilu peitud tarkade inimeste sõnul lihtsates asjades.

Võtmepositsioonil on meie ärifilosoofias universaalsuse mõiste. Tõepoolest ei ole võimalik saada kohe ja kõike (ei mööbli puhul ega elus üldse), kuid need tooted, mida meie teile pakume, on universaalsed selles mõttes, et nende puhul on maksimaalselt suur osa nõudmistest kaetud ühe tootega.

Meie meistrid ja asjatundjad aitavad valida teil oma korteri või maja jaoks optimaalse ja elegantseima lahenduse. Kliendid, kellel oli juba võimalus Unimööbliga koostööd teha, on jäänud väga rahule. Nii on meie kliendibaas koostatud praktiliselt ilma reklaamita - kui klient saab midagi kvaliteetset, teatab ta sellest kindlasti ka teistele.

Me võime mööblist rääkida lõpmatult, kuid mõistagi on veelgi parem sellega vahetult tutvuda! Tere tulemast meie galeriisse, tootekataloogi ja meie kauplusse!

tel

(+372) 601 2013

 

Aadress:

Idakeskus, 2 korrus, boks 50
Punane 16, 13619, Tallinn

 

E-post:

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

liisi-logo-png

LIISI järelmaks - lihtne ja mugav.
Võta Liisi ja saad rohkem!

Google+